رییس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع ماهی در بازار را اعلام کرد.

مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش ۱۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۸۰۰ ، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۶ هزار و ۷۰۰ ، توزیع درب واحد های صنفی ۶ هزار و ۸۵۰ و خرده فروشی ۷ هزار و ۵۵۰ تومان است.
به گفته وی نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۵۵۰ و ران مرغ بدون کمربرابر با قیمت مرغ ۷ هزار و ۵۵۰ تومان است.
یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات در بازار افزود: همچنین قیمت هر کیلو سینه با کتف ۱۳ هزار، سینه مرغ بدون کتف ۱۴ و فیله ۱۵ هزار تومان است.
رییس اتحادیه پرنده و ماهی بهبود تقاضا در آستانه شب یلدا و کاهش عرضه مرغ به کشتارگاه ها را دلیل اصلی افزایش قیمت اعلام کرد.
وی قیمت مرغ در روزهای آتی را در بازار پیش بینی کرد و گفت: با توجه به افزایش تقاضا در روزهای پایانی ماه پیش بینی می شود که نرخ هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها به مرز ۷ هزار و ۸۰۰ تومان برسد.
یوسف خانی نرخ اقلام پرتقاضا ماهی در بازار را اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلو شیر جنوب ۲۳ هزار،کپور ۱۳ هزار، قزل آلا ۱۲ هزار، تیلاپیا ۲۰ هزار، سفید پرورشی ۱۵ هزار، سنگسر طلایی ۲۰ هزار، سالمون نروژ ۷۰ هزار، راشگو جنوب ۴۷ و شوریده بندری ۳۷ هزارتومان است.
رییس اتحادیه پرنده و ماهی در خاتمه با انتقاد از نرخ بالای ماهی در بازار گفت: امسال قیمت انواع ماهی های صیدی در بازار به شدت بالا است به طوریکه تقاضای چندانی برای خرید آن در بازار وجود ندارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد