رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ هر کیلو مرغ و انواع ماهی در بازار را اعلام کرد.
 

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از افزایش ۶۰۰ تومانی نرخ مرغ از ابتدای هفته در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۷ هزار و ۶۵۰ تومان، توزیع درب واحد های صنفی ۷ هزار و ۸۰۰ و خرده فروشی ۸ هزار و ۵۵۰ تومان است.

به گفته وی؛ نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۷ هزار و ۵۵۰ و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ ۸ هزار و ۵۵۰ تومان است.

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات افزود: همچنین نرخ هر کیلو سینه با کتف ۱۴ هزار تومان،سینه بدون کتف ۱۵ هزار و فیله مرغ ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی بهبود تقاضا را دلیل اصلی افزایش قیمت مرغ طی روزهای اخیر در بازار اعلام کرد.

وی قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش بینی کرد و افزود: با توجه به آنکه نرخ های کنونی برای مرغداران قیمت ایده آلی است، تا پایان سال پیش بینی می شود که قیمت مرغ در این حد باقی بماند.

یوسف خانی از ثبات نرخ ماهی در روزهای پایانی سال در بازار خبر داد و گفت: نرخ ماهی در بازار تابع عرضه و تقاضاست که با وجود عرضه مناسب ماهی پیش بینی می شود که نوسان خاصی نداشته باشیم.

وی با اشاره به نرخ انواع ماهی در بازار بیان کرد: هم اکنون هر کیلو هامور جنوب با نرخ ۲۹ هزار،حلوای سیاه ۳۷ هزار،شیرجنوب ۳۲ هزار،کپور ۱۲ هزار،قزل آلا ۱۳ هزار،شیرنیزه ای ۱۷ هزار،شوریده بندری ۴۲ هزار،راشگو جنوب ۵۲ هزار،سرخو ۳۰ هزار، سالمون نروژ ۶۲ هزار،سنگسر طلایی ۲۲ هزار،سارم ۷ هزار و سنگسر شهری ۲۲ هزارتومان است.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد