محققان کشور اخیرا در مطالعات خود با استفاده از گیاهان دارویی خمیر دندانی با قابلیت خوردن و درمان بیماری های عفونی دهان و دندان عرضه کردند که می تواند به مدت طولانی دهان را خوشبو کند.

با توجه به مشکلات خمیردندان های فعلی این محققان با استفاده از ترکیبات کاملا گیاهی، خمیردندانی را عرضه کردند که ترکیبات آن دارای خاصیت درمانی برای دهان، دندان و بیماری های مربوط به دهان و دندان است.این خمیردندان می تواند در کاهش بعضی از بیماری های ناشی از میکروب ها و باکتری های موجود در دهان، مفید باشد.

با توجه به گیاهی بودن مواد به کار رفته در این خمیر دندان، مصرف کننده می تواند خمیردندان را بخورد. این عمل در درمان بعضی از امراض، مفید است.در این اختراع سعی شده تا تمام مواد شیمیایی موجود در خمیردندان فعلی که در بازار موجود است، حذف شود. در ترکیب مواد به کار رفته در این خمیر دندان از گیاهان دارویی استفاده شد که مفید بودن آنها به اثبات رسیده است.

نحوه ترکیب این مواد به صورت های از پیش تعیین شده و با در نظر گرفتن حجم تیوپ خمیردندان است.از مزایای این اختراع می توان به مواردی چون نداشتن مواد شیمیایی موجود در خمیردندان های فعلی، میکروب زدایی، قابلیت خوردن همه مواد به کار رفته در این خمیردندان، استفاده برای تمام سنین، قابلیت استفاده در تمامی دماها، از بین بردن عفونت های دهان و دندان و لثه، خوشبوکردن دهان برای مدت طولانی، درمان عفونت های سینه، سم زدایی از بدن و افزایش ترشحات بدن اشاره کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد