چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات عصر چهارشنبه در نمایشگاه بین المللی همدان گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان گفت: ۹۰ شرکت از خارج کشور و استان‌های گلستان، اصفهان، خراسان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، مازنداران، خوزستان، قم، قزوین، البرز و همدان در این نمایشگاه حضور دارند.
حسین الماسی اضافه کرد: این نمایشگاه با هدف کشت حداکثری با توجه به ضرورت‌های زیست‌محیطی و استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات کشاورزی برگزار شده است.
وی با بیان اینکه صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات در کشور و استان همدان رشد خوبی داشته است افزود: این نمایشگاه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر اشتغال و حمایت از تولید ملی، ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید، ارایه توانمندی های شرکت های خصوصی در بخش کشاورزی، اخذ سفارش از مشتریان جدید، کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربه ها گشایش یافته است.
وی معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی، تبلیغات و بازاریی را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد.
وی با بیان اینکه هر ساله شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کشاورزی از این نمایشگاه استقبال خوبی دارند بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند در مدت برگزاری نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از نمایشگاه بازدید داشته باشند.
این نمایشگاه به مدت سه روز برای بازدید علاقه مندان دایر است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد