معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: انجمن صنایع غذایی استان کمپینی را با نام «ارزان بفروش» آغاز کرده است.

علی رسولیان در خصوص فعالیت‌های ستاد تنظیم بازار استان برای کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گران‌فروشی اظهار کرد: اصناف در این راستا خیلی کمک می‌کنند و پیشنهادات زیادی ارائه داده‌اند ما حتی می‌گوییم که خود بخش خصوصی مدیریت بازار را انجام دهد.
وی ادامه داد: وقتی اتحادیه‌ها برای ما پیشنهاد می‌فرستند ما مدیران آن‌ها را دعوت می‌کنیم و این پیشنهادات را بررسی می‌کنیم، اکنون انجمن صنایع غذایی عرضه مستقیم کالا را شروع کرده و همچنین ۲۶ برند استان باهم جمع شدند و رب را به قیمت ۷۵۰۰ تومان عرضه می‌کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در خصوص پیشنهادات اصناف و اتحادیه‌ها برای کنترل بازار، تصریح کرد: اتحادیه میوه و تره بار پیشنهاد داده تا اگر امکانش باشد عرضه مستقیم انجام بدهند و ما در حال بررسی آن هستیم. دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا به هر اتحادیه‌ای که در فرایند کنترل قیمت‌ها همکاری می‌کند، کمک کنند و این از مصوبات ما است.
رسولیان افزود: اگر بخش خصوصی خود پای کار بیاید نتیجه بهتری به دست می‌آید. در این میان ممکن است واحدی وجود داشته باشد که تخلف کند و ما این موارد را به سختی رسیدگی می‌کنیم. حتی ما از نیروهای بسیج خواسته‌ایم تا در نظارت به ما کمک کنند.
وی تاکید کرد: پیشنهاداتی در اولویت هستند که عملیاتی باشد و اکنون به نتیجه برسد. برخی از اصناف هم مشکلاتی با دستگاه‌ها دارند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در خصوص افزایش تماس‌ها با  سامانه ۱۲۴ گفت: یکی از دلایلی که تماس‌ها با  این سامانه زیاد شده به این علت است که شکایت‌های مردم به نتیجه می‌رسد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد