قیمت دلار امروز در حالی در صرافی‌های بانکی بدون تغییر و در آستانه کانال ۱۳ هزار تومان باقی ماند که قیمت در بازار آزاد همچنان در کانال سیزده هزار تومان قرار دارد.

هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی به نرخ ۱۲ هزار و ۹۸۰ تومان فروخته می‌شود.با این حال نرخ دلار در بازار آزاد نزدیک به ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است.

 محدوده فروش هر چند به مرز حمایتی نزدیک است اما از این محدوده عبور نکرده و تلاش دلالان بازار ارز برای نزدیکی به قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان بی ثمر بود. بر اساس این گزارش هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۲ هزار و ۸۸۰ تومان خریداری می‌شود.

 قیمت پیشنهادی صرافان غیربانکی نیز برای خرید دلار کمتر از این رقم است و اغلب دلالان دلار را به قیمت‌هایی نزدیک به ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان می‌خرند.

 برخی فعالان اقتصادی معتقدند جولان شایعات در بازار در خصوص قرارگیری ایران در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف از یک سو و همچنین همزمانی این اتفاق با فرارسیدن موعد تسویه‌های بین المللی عامل نوسان در بازار ارز است. بازار ارز پس از سهمیه بندی بنزین وارد فاز نوسانی شده است و این وضعیت هنوز ادامه دارد.

 بر اساس این گزارش قیمت هر یورو نیز بدون تغییر در صرافی‌های بانکی ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان بود که نسبت به امروز تغییر چندانی ندارد. قیمت خرید هر یورو در صرافی های بانکی نیز ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد