قائم مقام اتحادیه خوراک دام، طیور و آبزیان کشور از تشکیل اتاق فکر این اتحادیه خبر داد و افزود: بزودی کارگروه های تخصصی در اتاق فکر صنعت خوراک ایران با حضور استادان برجسته دانشگاه ها و متخصصان تغذیه تشکیل می شود.

‘مهدی مسعودی’ در مورد اعضای اتاق فکر صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور، افزود: نمایندگانی از معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی، اتاق تعاون ایران، سازمان توسعه تجارت و اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور هسته مرکزی اتاق فکر را تشکیل می دهند.
این کارشناس صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان تصریح کرد: برای پویایی و رشد و توسعه صنعت مهم خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور به تعامل سازنده و همکاری های کارشناسان زبده و فعالان این صنعت هستیم.
۷۰ سال از سابقه فعالیت صنعت خوراک دام، طیور و ابزیان ایران می گذرد و اکنون ۶۴۵ واحد تولیدی صنعتی مجاز دارای پروانه در کشور فعال هستند.
با اجرای پسابرجام بیش از ۲۰۰ هزار تن خوراک دام و طیور به ارزش ۶۸ میلیون دلار به ۱۱ کشور های متقاضی صادر شد این درحالیست که این کارخانه جات با ۴۰ درصد ظرفیت کار می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد