مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بهره برداری۱۲ واحد صنعتی در سه ماهه سوم امسال خبر داد.

به گزارش خوشه ، “مسعود مهدی زاده مقدم” در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی کلات، اظهار کرد: هدف ایجاد تولید و اشتغال مولد از ابتدای سال رونق تولید و با استفاده از سیاست های حمایتی دولت به سرمایه گذاران صنعتی در بخش های زیرساختی ادامه دارد و طی سه ماهه سوم سال جاری ۱۲ واحد صنعتی به چرخه فعالیت صنعتی اضافه شده و به بهره برداری رسیدند.

وی افزود: تمامی ارکان دولت در استان و بخش خصوصی تلاش کردند تا صنعتگران و سرمایه گذاران صنعتی در مسیر رشد و توسعه کسب و کار حرکت کنند و صاحبان صنایع کوچکترین دغددغه ای نداشته باشند.

مهدی زاده مقدم با اشاره به بهره برداری های جدید واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ادامه داد: با برنامه ریزی ها و  هدف گذاری هایی که در این زمینه انجام شد، اشتغال ۱۷۲ نفربا سرمایه گذاری ۳۸۷ میلیارد ریال در سه ماهه سوم سال فراهم شد.

وی عنوان کرد: بیش از۳۴ هکتار زمین صنعتی در سه ماهه سوم طی ۹۰ قرارداد به متقاضیان واگذار شده که نشان دهنده رشد سرمایه گذاری و سوق یافتن سرمایه ها به بخش تولید است.

مهدی زاده مقدم با اشاره به اینکه امسال۱۹۲ قرارداد واگذاری منعقد شده، بیان کرد: شهرک صنعتی مشهد کلات با مساحت واگذاری بیش از۱۸هکتاری وتعداد ۶۹ قرارداد بیشترین واگذاری را به خود اختصاص داده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اشاره به حمایت های سازمان صنایع کوچکو شهرکهای صنعتی ایران، خاطر نشان کرد: یکی ازاولویت های اصلی ما توسعه زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی بوده زیرا سرمایه گذاران واحدهای صنعتی و تولیدی برای بهره مندی از امکانات و زیرساخت ها در شهرک‌های صنعتی مستقر شده تا از آنها استفاده کنند.

وی در پایان گفت: هم اکنون استان خراسان رضوی با۴۹شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و۴۰ شهرک قابل واگذاری زمینه استقرار ۲۶۳۱واحد صنعتی و اشتغال ۷۵هزار  ۶۷۸ نفر را فراهم کرده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد