بانک ملت آمادگی خود را برای حمایت از تولیدات ملی و طرح‌های اشتغالزا اعلام کرد

مدیرعامل بانک ملت و معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشستی، بر تقویت همکاری های دو مجموعه تاکید کردند.

محمد بیگدلی در این نشست که در محل دفتر مرکزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، با اشاره به تعاملات موفق بانک ملت با مشتریان ارزنده، اظهار امیدواری کرد که سطح همکاری‌های این بانک با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان یکی از مشتریان ارزنده نیز بیش از پیش ارتقا پیدا کند.
وی با بیان این نکته که طرح‌های موردنظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از توجیه اقتصادی قابل توجهی برخوردار است، از آمادگی بانک ملت برای حمایت از تولیدات ملی و طرح‌هایی که باعث ایجاد اشتغالزایی موثر و پایدار در اقصی نقاط ایران می‌شود خبر داد.
دکتر عالی، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) هم در این نشست، با ابراز رضایت از همکاری های بانک ملت، درباره فعالیت‌ها، نیازهای مالی و بانکی این سازمان و شرکت‌های وابسته توضیحاتی را ارائه کرد.
وی همچنین در زمینه چهار طرح‌ در دست اقدام شرکت‌های وابسته سازمان ایدرو از جمله منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس کرمانشاه، شرکت تایر گسترش بیک رو لرستان و شرکت بافتِ بلوچ سیستان و بلوچستان نکاتی را مطرح کرد و خواستار حمایت بانک ملت در راه‌اندازی طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زایی به عنوان یک شریک استراتژیک شد.
بر اساس این گزارش، عباس جعفرلو، سیدابوطالب دیبایی و عزیزآخوندی اصل معاونان مدیرعامل و مسعود نصر اصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی در این دیدار، مدیرعامل بانک ملت را همراهی می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس