برگزاری نمایشگاه اختصاصی صنایع غذایی و مصرفی در قطر

معاون دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت از برنامه ریزی برای حضور شرکت‌های ایرانی در پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنایع غذایی و مصرفی که در آبان ماه و شهر دوحه – قطر برگزار می شود، خبر داد.

برگزاری نمایشگاه اختصاصی صنایع غذایی و مصرفی در قطر
به گزارشی از سازمان توسعه تجارت ایران، «مهرداد فلاح اوریمی» یکی از لازمه‌های توسعه صادرات غیرنفتی را استفاده از ابزار نمایشگاهی عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه با توجه به توانمندی کشورمان در حوزه‌های تخصصی صنایع غذایی و اهمیت توسعه صادرات غیر نفتی به بازار قطر و همچنین رویکرد سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می شود.
وی برای برپایی شایسته این رویداد تجاری، از فعالین ذیربط، اعم از تجار و شرکت‌های توانمند و معتبر تولیدی و صادراتی دعوت کرد جهت مشارکت در این نمایشگاه که از تاریخ چهارم تا هفتم آبان ماه سال جاری برپا می شود، درخواست خود را با درج متراژ مورد نظر از طریق دورنگار یا پست الکترونیکی oversas@iranfair.com اعلام کنند.
پانزدهم خرداد ماه امسال عربستان به همراه مصر، امارات متحده عربی و بحرین به طور رسمی اعلام کردند روابط خود با قطر را قطع کرده و راه های هوایی، زمینی و دریایی خود را با این کشور خواهند بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس