بنا به اعلام روابط عمومی شرکت نمایشگاهی میلاد مبتکر شرق – مجری برگزاری شانزدهمین نمایشگاه دام و طیور تهران – فعالین صنعت مرغداری و دامپروری، از ۲۰ کشور جهان در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۶ در تهران گردهم خواهند آمد تا جدیدترین نوآوری های خود را درمعرض نمایش متخصصین ایران و این منطقه آسیایی قرار دهند.
۳۶۶ شرکت ایرانی و ۱۲۲ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه-اتریش-چین-فرانسه-اسپانیا-بلژیک-ایتالیا-دانمارک-هلند-آلمان-برزیل – کره- رومانی-آرژانتین-انگلیس-سوئد-کانادا-تایلند و جمهوری چک در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح آغاز شده و غرفه داران در سالن های ۳۱A ،۳۱B ،۴۴/۱ ،۴۴/۲ ،۴۰ ،۴۰A,5 ،۴۱ ،۴۱B ،۳۸ ،۳۵ ، ۳۸A,38B ,6 و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران ( اتوبان شهید چمران ) حضور خواهند داشت.
بنا به اعلام این روابط عمومی و هماهنگی های انجام شده به سرپرسی میلاد مبتکر شرق هیات اروپایی ۲۵ نفره ازکشور آلمان، هیات VIVهلند شامل مدیرعامل وهمراهان، هیات ۱۰ نفره ازبازرگانان کشور عراق ،هیات ۸ نفره از بازرگانان و تجار کشور افغانستان ،هیات ۱۰ نفره از وزرات اقتصاد و بازرگانی ترکیه ، هیات فرانسوی در خصوص صادرات دام زنده ،اصلاح نژاد، هیات هلندی از DUTCH POULTRY CENTER، نماینده اعزامی از انجمن کشاورزی آلمان DLG ،-نماینده SPACE، -ویزیتورهای هماهنگ شده از بیش از ۱۰ کشور منطقه به همراه برنامه گسترده تبلیغاتی جهت حضور بازدیدکنندگان خارجی با هماهنگی کلیه رایزنان اقتصادی ج.ا.ایران در خارج ازکشور میهمانان ویژه این نمایشگاه می باشند.
در این نمایشگاه بیش از ۲۶۳۰۰ متر فضا جانمایی شده است که ۲۳۱۳۹ متر آن متراژ( مفید) سرپوشیده داخلی و ۲۱۶۱ متر آن متراژ (مفید) سرپوشیده خارجی و ۹۲۰ متر فضای باز داخلی و ۸۰ متر آن فضای باز خارجی می باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد