یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش تقاضا در فصل زمستان و روزهای پایانی سال ناشی از فرهنگ نادرست مصرف ماهی، نوسان قیمت در بازار امری بدیهی است.
ارسلان قاسمی مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان در گفتگو ، با انتقاد از نوسان بازار ماهی شب عید اظهار کرد: با توجه به افزایش تقاضا در فصل زمستان و روزهای پایانی سال ناشی از فرهنگ نادرست مصرف ماهی، نوسان قیمت در بازار امری بدیهی است.

وی با اشاره به اینکه در تولید و عرضه ماهی هیچ‌ گونه کمبودی در بازار وجود ندارد، افزود: نوسان قیمت ماهی ناشی از کمبود نظارت دستگاه های ناظر و واسطه گری دلالان است.

قاسمی ادامه داد: در کارگروه شیلات کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون، موضوع ساماندهی محصولات شیلات در دستور کارقرار گرفت که بدین منظور با دعوت از اتحادیه های مختلف محصولات شیلاتی و مسئولان این امر را بررسی خواهیم کرد، چراکه معتقدیم حفظ حقوق مصرف کننده به معنای حفظ حقوق تولید کننده است.

به گفته وی؛ با توجه به روند تولید، هیچ‌گونه محدودیتی در عرضه ماهی در ایام پایانی سال نخواهیم داشت.

مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان قیمت ماهی در ایام پایانی سال را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به فراوانی عرضه در صورت نظارت دستگاه های ناظر، نوسان چندانی در بازار نخواهیم داشت.

منبع خبر: خبرگزاری ایلنا
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد