12 لغایت 15 دی ماه 96؛ نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته در یزد

اولین نمایشگاه صنایع غذایی، محصولات کشاورزی، محصولات لبنی، نان ،شیرینی، شکلات، صنایع وابسته و بسته بندی در تاریخ 12 لغایت 15 دی ماه 96 در یزد برگزار خواهد شد.

با توجه به اهمیت سلامت مواد غذایی و تأثیر مستقیم آن در زندگی انسان و با توسعه شهرنشینی و صنعتی شدن امکان تولید مستقیم مواد غذایی وجودندارد . لذا اغلب مواد غذایی مصرفی خود را بصورت آماده تهیه می کنند و از طرفی تنوع محصولات غذایی صنایع روز به روز در حالت توسعه بوده و فرایندهای مختلف برای تبدیل محصولات کشاورزی به محصولات جانبی با زمان ماندگاری بیشتر نیز اعمال می گردد.از این رو برای بروز رسانی تکنولوژی درحوزه صنایع غذایی و همچنین بسته بندی های متنوع امروزی نیاز به برگذاری نمایشگاه هایی در این حوزه دارد که خود هم برای معرفی محصولات جدید تر و هم برای ارتباطات بین صنایع این حوزه نیاز بوده است.
از این رو با توجه به مرکزیت استان یزد در ایران و راه های ارتباطی یزد با دیگر شهر ها،موقعیت مناسبی برای پخش و بخش نمایندگی صنایع غذایی دارد.با توجه به دلایل فوق شرکت توسعه تجارت دانیال پارس تصمیم به برگزاری اولین نمایشگاه صنایع غذایی،محصولات کشاورزی،محصولات لبنی،نان،شیرینی،شکلات،صنایع وابسته و بسته بندی نموده است .
این نمایشگاه با توجه به اهمیت حوزه صنایع غذایی در بخش صادرات غیر نفتی ،با حضور تجار داخلی و خارجی از کشور های قطر،عمان،عراق،پاکستان برگذار خواهد گردید. پیشاپیش حضور شما عزیزان را ارج می نهیم و امیدواریم میزبانی شایسته برای شما عزیزان باشیم.

www.danialpars.com
3- 36272020- 035

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس